2018.04.07 Memoriał i. Ewy Smorawińskiej – Bąkowskiej

Drodzy Piątacy

Z wielką przyjemnością zapraszam Was na kolejny festiwal poezji śpiewanej –  Memoriał im. Ewy Smorawińskiej-Bąkowskiej, który odbędzie się 7 kwietnia o godz.19-tej w Centrum Kulturalnym / sala amfiteatralna/  Kościoła św. Jadwigi przy ul.  Łokietka 60. Jest to jedna z wielu okazji do spotkania w tak szerokim gronie zuchów , harcerzy , instruktorów,  członków Kręgu Totemowego oraz zaproszonych gości, sympatyków Piątki Krakowskiej. Poniżej załączam kilka informacji od tegorocznych organizatorów:

W związku z organizacją tegorocznego Memoriału pragniemy podzielić się z Wami kilkoma ważnymi informacjami na jego temat. Jednocześnie bardzo serdecznie zapraszamy Was i Wasze Rodziny oraz Przyjaciół do spotkania z nami w dniu 7.04.2018 w CK Kościoła św. Jadwigi w Krakowie o godz.19.00 na finale tegoż koncertu. Staramy się o finansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w ramach małego grantu, jednak z różnych powodów liczymy się z tym, że nie uda nam się go zdobyć, dlatego zaoferowaliśmy współpracę różnym firmom i organizacjom. Budżet szczepu na wydarzenie pozwoli nam pokryć jedynie wynajem sali teatralnej.
W tej chwili udało nam się nawiązać współpracę z Teatrem Groteska (wejściówki na spektakle na nagrody dla uczestników, zwiedzanie teatru „od kuchni”), Teatrem KTO  (wejściówki na spektakle), Teatrem 38 (udostępnienie sali na próbę), Fundacją All In (pizza i podziękowania dla wolontariuszy w dniu koncertu), panem Juliuszem Chrząstowskim, aktorem Teatru Starego (prowadzenie warsztatów scenicznych, jury) oraz Panem Arturem, którego firma zrealizuje dla laureatów statuetki z tworzywa.
W tej chwili poszukujemy partnerów, którzy wspomogą nas w kwestii nagród, najlepiej z branży muzycznej i kulturalnej. Najbardziej chcielibyśmy zaproponować laureatom nagranie w profesjonalnym studiu muzycznym. Potrzebujemy także wsparcia w druku materiałów (zaproszeń, kilku plakatów, programu koncertu).

Drodzy Kręgowcy! Jeżeli znacie firmy i organizacje, które byłyby gotowe podjąć z nami współpracę, bardzo prosimy o kontakt. Resztą, czyli prośbą, ofertą, kontraktem, zajmiemy się sami. Chcemy, żeby Memoriał był najlepszy na świecie 🙂

Prosimy o kontakt na b.sabal@wichry.pl lub numer 698-926-362 (jeśli nie odbieram, proszę o sms, na pewno oddzwonię).

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na koncert piosenki harcerskiej i poezji śpiewanej! Ale tym razem nie tylko na widownię.

Poza konkursem dla uczestników zaplanowaliśmy drugą część koncertu, podczas której chcielibyśmy przedstawić laureatów poprzednich edycji oraz zaproszonych gości. Czy któreś z Was, Szanowni Kręgowcy, zechciałoby wystąpić z gitarą na memoriałowej scenie w trybie pozakonkursowym?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Czuwaj !

Owca Wrażliwa

Jastrząb

 

Czuwaj-cie

VIII Wódz Kręgu Totemowego

Synów I Dzieci Pioruna

Hm. Adam Staszczyński HO

Wilk Gospodarny

Comments are closed.