2018.04.07 Po Memoriale

W pierwszą sobotę kwietniową spotkaliśmy sie na kolejnym Memoriale. Zaskoczenie duże bo na sali mnóstwo widzów, na scenie mnóstwo wykonawców. Dawno tak nie było. Do tego kolejne zaskoczenie, że w szczepie jest tyle uzdolnionych muzycznie ludzi. . Nie do wiary !! Jak pamięcią sięgam tak dawno nie było. Poziom wykonawców bardzo wysoki a utwory dobrane klimatcznie do tego co tworzyła Wiewiórka Troskliwa. Naprawdę byłem w szoku i bardzo mile zaskoczony wysokim poziomem wykonawców i organizatorów. Profesjonalne Jury, liczni sponsorzy. Wszyscy spisali sie na medal  – OGROMNY. To na gorąco moje wrażenia a teraz słowo Wodza i zdjęcia.

Moi Drodzy

Oglądając tegoroczny Memoriał im. Ewy Bąkowskiej  nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Organizatorzy weszli na wyższy poziom przedstawienia tego przedsięwzięcia i pod każdym względem dążyli do perfekcji.Forma przygotowania, wyszukanie sponsorów, zaproszenie wysokiej klasy muzyków do Jury, zorganizowanie profesjonalnego bufetu  w atelier, świetne nagłośnienie, oświetlenie,  profesjonalna dokumentacja zdjęciowa i filmowa, obsługa techniczna festiwalu no i przede wszystkim wspaniałe wykonawstwo i aranżacja  przygotowanych występów / oczywiście tych co przeszły  ostre eliminacje-wszystko to było bardzo profesjonalne.

No a koncert poprzednich Laureatów Memoriału – B o s k i !!!

Wszystko to sprawiło, że tegoroczny Memoriał stał na naprawdę wysokim poziomie i będzie długo komentowany jako krakowskie wydarzenie artystyczne.

Dziękuję również wszystkim obecnym- ale to była dla nas czysta przyjemność…

Dzisiaj jesteśmy pewni, że dla upamiętnienia zmarłej w katastrofie smoleńskiej naszej ZMORY  dh. Wiewiórki Troskliwej, dla upamiętnienia jej Osoby i talentu ta forma pamięci była świetnym pomysłem i na stałe wpisała się we współczesną historię Piątki Krakowskiej.

Dlatego jeszcze raz dziękuję Wszystkim – dzięki którym ten konkurs  piosenki harcerskiej i poetyckiej się odbywa.

Było Super  !!!!!

Czuwaj-cie

VIII Wódz Kręgu Totemowego

Synów I Dzieci Pioruna

Hm. Adam Staszczyński HO

Wilk Gospodarny

Comments are closed.