2019.02.08 Spotkanie na zimowisku

Moi Drodzy

Jak co roku serdecznie zapraszam do odwiedzin na naszym zimowisku Szczepu – to dobry czas pobyć choć kilkadziesiąt godzin z naszymi  wspaniałymi młodymi Piątakami i naszą

wspaniałą Kadrą.

Przypomnę adres: Ośrodek Wypoczynkowo- Rehabilitacyjny w Myczkowcach  / Bieszczady / – jeden z niewielu który może udostępnić tyle miejsca ile potrzebujemy.

Poniżej załączam zaproszenie Komendanta Szczepu Dh. phm. Igora Niemca HO   – Kangura  wraz z Komendantem  Obozu Dh. hm Dominikiem Skwierawskim HR  i Kwatermistrzynią Dh. hm Karoliną Frankowską HR – Wilgą Ambitną. Oto tekst zaproszenia:

 

Chciałbym jeszcze raz zaprosić wszystkich członków i przyjaciół Kręgu Totemowego na tegoroczne zimowisko Wichrów. Właśnie wczoraj rozpoczęliśmy kolejną Akcję Zimową i mam nadzieję, że pomimo znacznej odległości od Krakowa spotkamy się 08.02.2019 r. w licznym gronie.

Zapraszamy na popołudnie; jak zawsze czeka nas kapituła Odznaki (17:00), później kolacja (18:00) i apel (19:00). O 20:00 zacznie się kominek zgrupowania.

Jeśli ktoś chciałby zostać do niedzieli rano, to kolacja, nocleg i śniadanie kosztują łącznie 60 zł od osoby./proszę o wcześniejsze zgłoszenie…/

Czuwaj

Kangur

 

Do zobaczenia na zimowisku !!

 

Czuwaj-cie

Wilk Gospodarny

Wódz

Comments are closed.