W odpowiedzi na zaproszenie Kadry Drużyny 5KDH PIORUN, w imieniu Kręgu Totemowego Synów i Dzieci Pioruna, do uczestnictwa w obchodach 45- lecia powstania Drużyny w dniu 30 maja pojechaliśmy do Bazy Okręgu Małopolskiego ZHR w Polichtach.
Impreza zorganizowana z rozmachem i profesjonalnie / min. recepcja, indentyfikatory / na którą przyjechało wielu byłych członków Drużyny / ponad 100 osób / często po raz pierwszy po odejściu z czynnej służby.
Kronikarsko odnotuję tylko elementy spotkania: obiad , gry i zabawy z członkami Drużyny, słodkie przekąski i napoje oraz uroczysty apel, ognisko wspomnień, a wieczorem biesiada przy dużym grillu / różne kiełbaski, karczek…/
No i oczywiście rozmowy, rozmowy w kuluarach i śpiewowisko.
Wszystko świetnie spięte i nadzorowane przez dh pwd. Piotra Mroza / wraz z Ekipą / na którego ręce składam podziękowanie za zaproszenie a drużynie PIORUN z Drużynowym dh Mateuszem Różkowskim życzę dalszych wspaniałych okrągłych rocznic harcerskiej działalności w Piątce Krakowskiej.
ZDJĘCIA: https://photos.app.goo.gl/fQ63Y8UYoNGCeER86