2018.02.17 Zimowisko w Kotani

Moi Drodzy

Na gorąco parę słów na temat naszej wizyty na tegorocznym zimowisku Szczepu w Ośrodku Szkoleniowym/ tym razem nie szkoła /  w Kotani gm. Krempna. Około 3 godziny spokojnej, bezpiecznej jazdy i już nasi harcerze i oczywiście nasze wspaniałe zuchy. Było więcej chętnych niż nasze możliwości lokalowe a było nas wszystkich z kadrą ponad 150 osób !!!!

Dla ciekawostki powiem tylko, że były aż trzy gromady zuchowe/ Słoneczna Gromada, Królestwo Wiatru i nowo powstała Zorza Polarna/- jakie to miłe….

Z wielką przyjemnością mogę też powiedzieć, iż nasz krąg wzbogacił się o nowe Wilczki: nasi wspaniali opiekunowie zuchów –  dh pwd Joanna Kotońska jako BADIA oraz dh pwd Piotr Michta jako WOMBAT.

Do grona Synów Pioruna został przyjęty  dh. Maciej Adrian – Bielik ODDANY. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!

Wielkie podziękowania należą się Kadrze obozu za dobre wywiązywanie się z nałożonych obowiązków- to właśnie właściwie pojęta służba…

Chciałbym również podziękować naszym wspaniałym harcerskim sponsorom min.  za użyczenie samochodu dostawczego na przewiezienie potrzebnego sprzętu czy  też za  potężną ilość słodyczy, czekolad dla całego zimowiska. To było dobre- spełnione słodkie marzenie…

Musze Wam jeszcze powiedzieć, iż po raz kolejny zostałem zaskoczony ilością Kręgowców na naszym spotkaniu  – jak się nie mylę było nas w sumie 23 osoby.

Im dalej obozy tym nas więcej… i tak trzymać!

Myślę też, że i nasi młodzi wychowankowie czuli się w naszym towarzystwie dobrze…

Uczestnicy obozu  szczęśliwie wrócili  wczoraj do Krakowa i  zostali odebrani przez stęsknionych ? Rodziców.

Więcej informacji będzie zapewne na Face szczepu i na naszej stronie internetowej.

To na razie tyle…

Czuwaj-cie

VIII Wódz Kręgu Totemowego

Synów I Dzieci Pioruna

Hm. Adam Staszczyński HO

Wilk Gospodarny

Comments are closed.